logo Condor Firma CONDOR nevyrábí jen spací pytle. Ze stejných materiálů současně ještě šije zimní bundy; pro potřeby cyklistů, běžců a běžkařů jsou k dispozici superlehké větrovky a kalhoty z Tactelu; na trampy a turisty pamatuje výrobní program univerzálními pláštěnkami typu "pončo". Tactel, použitý pro výrobu větrovek a kalhot je parametry srovnatelný s všeobecně známým materiálem Pertex. Jedná se o kvalitní mikrovláknový materiál firmy DuPont. Při vysoké prodyšnosti vyniká i slušnou vodoodpudivostí (rosa, mžení apod.) a oblečení z něj vyrobené je zároveň velmi dobře větruvzdorné.

Zimní bundy se vyrábějí ve třech řadách - historicky nejstarší je oboustranná bunda z dutých vláken. Jejich vnitřní výplň tvoří klasické duté vlákno o hmotnosti 300g/m.

Novější jsou dvě řady bund z Duothermu. Jsou sice jednostranné, ale jejich vnitřní povrch tvoří Tactel. Vzhledem k tomu, že Duotherm® je výrazně teplejší, jsou vyráběny se dvěma variantami výplně 150g/m a 300g/m2 - ta poslední je do pořádné zimy.

Všechny bundy je možno šít ve stejných barvách nebo jejich kombinacích, jako spacáky.

Počet přístupů na tyto stránky od 25.11.2003:  [CNW:Counter]