Obecné informace o nákupu

Prostřednictvím internetu si můžete zboží objednat a bude Vám zasláno. Dodací lhůta u podsadových stanů, hangárů a teepee je asi do 20 dnů - je totiž nutné je nechat ušít. Dodací lhůta u turistických stanů může dosáhnout až 4 týdnů.

Ceny jednotlivých výrobků (včetně DPH) jsou uvedeny na jednotlivých stránkách. Upozorňujeme, že po internetu prodáváme za ceny výrobce, tedy cca o 5 - 10% levněji, než při běžném prodeji. Zvláštní sleva navíc je ještě u turistických stanů pro skautské oddíly a střediska - je-li faktura vystavena na skautské středisko s právní subjektivitou (tzn., že má přiděleno IČO), poskytujeme u turistických stanů (ale opravdu jen u nich) slevu 5%!

Záruční doba činí 24 měsíců ode dne prodeje, není-li u jednotlivých výrobků uvedeno jinak.

Podle novely obchodního zákoníku, která platí od ledna 2001, máte právo zboží, nakoupené prostřednictvím internetu, do 14 dnů vrátit bez udání důvodů. V tomto případě dostanete zpět zaplacenou částku za zboží s výjimkou poštovného.

Výrobky zasíláme buď poštou na dobírku, nebo větší stany nad 15 kg obchodním balíkem či spěšninou ČD - také na dobírku. Součástí zásilky je faktura - daňový doklad. K ceně zboží je nutno připočítat poštovné nebo dovozné dle platných tarifů České pošty a ČD. Tato částka se u pošty t.č. pohybuje v rozmezí 69 - 102 Kč (obchodní balík kolem 200 Kč) v závislosti na váze balíku.

Objednat stan, hangár nebo teepee si můžete e-mailem nebo telefonicky. Každou došlou objednávku zpětně potvrzujeme a sdělujeme přibližnou dobu dodání. Stejně tak avizujeme odeslání výrobku na Vaši adresu. Pokud by vám tedy do 2 dnů po odeslání objednávky nepřišlo zpět její potvrzení, znamená to, že něco není v pořádku a že bude dobré mailovat znovu či případně telefonovat.

U turistických stanů je nutné současně s objednávkou složit zálohu ve výši cca 50% celkové částky. Postup je tento: po obdržení objednávky a jejím povrzení je zaslána zálohová faktura na těchto 50%. Jakmile je záloha zaplacena, dojde ihned k expedici zboží - dobírková částka je snížena o již zaplacenou zálohu.

e-mail