Letní tábor Frančina Huť - tábor "Na Železné oponě"

Rok 2013 na Železné oponě

Letecký pohled na tábor, jak jej pořídil Výr v roce 2012 Pojeďte s námi do krásné (a skoro netknuté) přírody Českého lesa, kde každý rok na jedné louce vyrůstá náš stanový tábor. Seznámíte se s historií kraje kolem Železné opony a zahrajete si novou celotáborovou hru, která nás přenese až do dalekého Japonska. Čeká vás romantika, dobrodružství, legrace, noční akce i noční hlídky, rozcvičky, služba v kuchyni, táborové ohně a parta nových kamarádů…

I letos platí bonus pro staré táborníky: každý, kdo byl na našem táboře v minulých letech a přivede nového kamaráda (který tam ještě nikdy nebyl), získá bonus ve výši 100.- Kč na útratu v táborové kantýně!

Tábor proběhne v termínu 20.7. - 3.8.2013, samozřejmě opět pod názvem "Tábor na Železné oponě" - to proto, že první zátarasy z ostnatého drátu v padesátých létech probíhaly přesně v těch místech, kde dnes děti vystupují z autobusu. Jakousi malou maketu této železné opony jsme si ostatně u tábora postavili již před čtyřmi roky.
Cenu jsme zvedli prakticky jen o navýšení DPH a činí pro rok 2013 4.030.- Kč.

    Co je pro letošní rok nového?
  • Vcelku nic zásadního, jen ke sprše přibude malé čerpadélko pro zvýšení tlaku.
  • V platnosti zůstává bonus za získání nového člena. Ten, kdo již v minulých létech na našem táboře byl a povede se mu letos získat nového kamaráda – kamarádku, který pojede také na tábor, získává bonus ve výši 100.- Kč na útratu v táborové kantýně. Podmínkou pro přiznání tohoto bonusu je, aby získaný člen na táboře ve Frančině Huti nikdy předtím nebyl a bude přiznán jen jednou i v případě získání více dětí. Výplata bonusu bude realizována výhradně odběrem zboží z táborové kantýny.
  • I letos bude v provozu táborová "telefonní budka". V prostorách kuchyně (kde stále někdo je) bude trvale jeden telefon, stále připojen na nabíjení z akumulátoru a rodiče budou moci kdykoliv na tábor zavolat a případně i hovořit se svým dítětem.
    Z tohoto důvodu si nemusíte brát své mobily - zabrání se tak jejich poškození nebo případné ztrátě či krádeži. Mějte na paměti, že telefon snadno propadne roštem v podsadě a pak je ho prakticky nemožné odtud dostat dřív, než při bourání tábora. A to už bude asi vlhkostí zcela zničený...
    Číslo tohoto telefonu je 775 387 090 a bude v provozu od soboty 20.7. 12:00 do soboty 3.8. 13:00 nepřetržitě. Pokud budete volat na tábor, používejte výhradně toto číslo.
  • Jídelníček zachováme na loňské úrovni.

Bližší informace k výši a termínům platby a zaslání přihlášek jsou na stránkách "Přihláška" a "Termíny".
Zde si můžete také stáhnout táborový plakát.

Jistou pikantností je, že i náš tábor byl snímkován satelitem - podívejte se na stránku "plánek".